Мальопис Будуємо Україну Разом

“Історія виникнення двох потужних молодіжних ініціатив ― програма "Будуємо Україну Разом" та молодіжний центр ВІЛЬна ХАта”

Тоді на cході звільняли від окупантів перші міста, а волонтери та волонтерки зі Львова поїхали на

90-й день бойових операцій на Сході України.
«Станом на 15:45 здійснено обстріл житлового кварталу міста Краматорськ, унаслідок якого завдано непоправних пошкоджень низці будівель. мешканці…»

101-й день бойових дій на Сході України, залізничний вокзал у місті Львові.
    – Юрко, то ти  у Краматорськ на верхній поличці поїдеш чи на нижній?
    – Як хочеш. Я думаю, що будемо робити?
    – Як завжди, будувати Україну разом.

***

Комікс БУР розповідає історію виникнення волонтерського руху Будуємо Україну Разом, яка розпочалась у 2014 році, коли 3-є хлопців зі Львова поїхали в Краматорськ допомогти відбудовувати будинки, що постраждали внаслідок обстрілів.

“З самого початку ідея коміксу про те, як ми поїхали в Краматорськ здалась мені дуже цікавою та в той ж час досить важкою у втіленні. Складно було уявити сам комікс та як він передасть ті емоції та все що відбувалось тоді в вигляді малюнків та маленьких діалогів. Команда БУР та ЮА Комікс добре попрацювали з нашою історією і, коли я побачив комікс, усіх героїв, себе, хлопців, пані Світлану, вуйка Бо, я відчув наче 2014 рік зовсім нещодавно.” - Юрко Дідула, засновник та керівник волонтерської програми Будуємо Україну Разом.

Засновик видавництва UA Comix, Богдан Кордоба: “Минулоріч у коментарях до посту Мар'яни Фариняк (діджитал менеджерки БУР) мене затегав Святослав Щур, мовляв тут он БУР задумав зробити комікс-історію, і з ким оце творити, як не з вами. Враховуючи нашу громадянську позицію та спільний світогляд із БУРом я одразу відповів на запит і все одразу закрутилося само собою: ідея, її вимальовування, концепт, майстерня рука художниці Віри Кордоба-Кунець  та історія БУРу, яка сама вела нас за руку до створення ось цього мальопису, який ви зараз можете оцінити й самі.”

інші новини

Благодійний фест у Вознесенську — збираємо 100 тисяч на відбудову міста
Благодійний фест у Вознесенську — збираємо 100 тисяч на відбудову міста

Збираємо 100 000 гривень для громади Вознесенська та відбудови домівок, які постраждали від обстрілів.

burchyk
burchyk
02.09.2022
ЩО ЦІКАВОГО ДЛЯ МОЛОДІ У СЕРПНІ?
ЩО ЦІКАВОГО ДЛЯ МОЛОДІ У СЕРПНІ?

#БУРрекомендує непроґав можливості

burchyk
burchyk
19.08.2022
Пітчинг проєктів в рамках БУР ΛАБ
Пітчинг проєктів в рамках БУР ΛАБ

Маєш ідею проєкту та вмотивовану команду? Гайда заповнювати заявку! БУР ЛАБ — це можливість отримати фінансування та прокачати навики проєктного менеджменту!

burchyk
burchyk
18.08.2022