Розіграш худі. Підсумки

Хто молодець? Всі молодці! Дякуємо кожному, хто виділив свій час та написав свою #БУР100 історію. Дякуємо і тим, хто хоч і не знайшов сили на пост, але знайшов їх для того, щоб спільно із нами будувати свою країну та стати частинкою нашої величезної спільноти.

В цій статті нумерація існує тільки для структуризації. 

  1. Готові до стендапу? Це чи не єдина відео-історія, клікайте сюди, щоб посміятись від душі.
  2. Затишна мозаїка спогадів з БУР-табору. Тред, який так гарно передає атмосферу культосвітки, тут є все: від настолок до пізньої ночі та БУР-весілля до посвяти і співів у автобусі.
  3. Ця історія потрапила до списку переможців у останній момент. Це рефлексія не на табір загалом, а на тільки один конкретний його уривок: спалення портретів російських діячів.
  4. Це погляд на БУР-табір у Луцьку крізь призму наших цінностей. Рі(з)вність, довіра, відповідальність, віра в Україну – це не просто слова, це чотири стовпи, на яких будуються наші активності. А Любомир це гарнезно описав.
  5. Не весь допис присвячений таборовим історіям, насправді про й про сам БУР-табір небагато. То чому ж цей пост опинився у нашій підбірці? Бо прочитавши його можна побачити внутрішній ріст: від волонтерки до координаторки. 
  6. Ну і наостанок спогад із 2016 року: БУР у Маріуполі. Цей допис яскраво описує  

Відбирати історії було надзвичайно складно: по кілька разів перечитувати та до останнього вагатись. Хотілося б втиснути сюди всі ваші #БУР100 історії, але правила є правила. Вітайте переможців!

Коли ми перечитували історії, нам ставало страшенно тепло. Тому рекомендуємо кожному лонгрідочитцю (а це ти, бо дочитав/ла до кінця) ввести в пошуковий рядок соцмережі гештег розіграшу і зігрітись БУРними історіями. Або перечитати хоча б ці)) 

П. С. Переможці напишіть в особисті БУРу, щоб отримати свої худі.

інші новини

Розіграш худі. Підсумки
Розіграш худі. Підсумки

Хто молодець? Всі молодці! Дякуємо кожному, хто виділив свій час та написав свою #БУР100 історію. Дякуємо і тим, хто хоч і не знайшов сили на пост, але знайшов їх для того, щоб спільно із нами будувати свою країну та стати частинкою нашої величезної спільноти. В цій статті нумерація існує тільки для структуризації.  Відбирати історії було […]

burchyk
burchyk
21.11.2022
Ярослав Одуло
Ярослав Одуло

Ярослав народився і виріс у Чернігові ー місті, яке він любить понад усе. Нещодавно отримав диплом бакалавра і став фахівцем з комп’ютерної інженерії. До повномасштабного вторгнення хлопець був членом команди ГО “ЕкоМісто”, що займалася розв’язанням проблем довкілля у Чернігові, і брав участь у розвитку БУР осередку. Зараз Ярослав служить у ТрО та продовжує підтримувати БУР […]

burchyk
burchyk
01.11.2022
Де волонтерити разом з БУР у листопаді?
Де волонтерити разом з БУР у листопаді?

Читайте тут про наші плани на листопад і частинку грудня. Де будемо волонерити разом, кому допомагати та ще кілька важливих новин, які вас точно можуть потішити 🥰

burchyk
burchyk
27.10.2022