Михайло Регешук

Михайло познайомився з БУРом завдяки ідеї реалізувати свій проєкт. Розказуємо про його досвід участі в програмі БУР LAB і мотивацію залишатися жити у рідному місті Нововолинську.

Знайомство Михайла з проєктним менеджментом почалося дуже неочікувано, його запросили до команди молодіжного простору й запропонували долучитися до реалізації проєкту “Projector” – створення медіастудії на базі молодіжного центру з можливістю для молоді Нововолинська розвиватися у сфері медіа.

“Довго думати не довелося, адже коли ти чогось не знаєш, завжди хочеться спробувати щось нове”.

Михайло разом зі своїм другом Дмитром хотіли створити простір, у якому молодь зможе отримувати професійні навички на практиці. У результаті команда реалізації проєкту створила власне шоу “Просто книг”, в рамках якого проводили зустрічі з письменниками, лекторами, громадськими діячами та міською владою. 

З часом, строк оренди приміщення молодіжного центру закінчувався, тому хлопці вирішили, що час змінювати формат і подали заявку на участь в БУР LAB із новим проєктом, метою якого було змінити локацію і створити артковоркінг. В результаті участі команда знайшла приміщення в бібліотеці, орендувала його та отримала від 40 тисяч гривень на реалізацію власної ідеї. 

“Хочу гуртувати людей. Розвивати молодь, яка прагне змінювати своє місто”У молодіжному центрі команда орієнтована на роботу з молоддю, але цікаво, що під час нової хвилі волонтерства і зацікавлення цим явищем, до роботи центру долучилися люди і старшого віку. Під час повномасштабного вторгнення команда працювала з усіма волонтерськими штабами міста й допомагала підсилити кожен із них. 

"У цьому просторі ми можемо дати молоді те, чого раніше особисто мені не вистачало – навчити молодь базової фінансової грамотності та soft skills"

Повномасштабне вторгнення застало проєкт на етапі його реалізації, тому спочатку команда не знала що робити. Але пізніше зрозуміли, що не можуть відкладати втілення ідеї на потім – молоді потрібне місце для зустрічі з однодумцями і втілення власних ідей, а зараз саме час гуртуватися.  

Михайло має ідеї для реалізації в молодіжному просторі, а після навчання в Українській академії лідерства планує розвивати і змінювати свій рідний Нововолинськ.

Авторка, інтерв'юерка, транскрибаторка: Емілія Бровді
Редакторка: Олександра Теслюк

інші новини

Благодійний фест у Вознесенську — збираємо 100 тисяч на відбудову міста
Благодійний фест у Вознесенську — збираємо 100 тисяч на відбудову міста

Збираємо 100 000 гривень для громади Вознесенська та відбудови домівок, які постраждали від обстрілів.

burchyk
burchyk
02.09.2022
ЩО ЦІКАВОГО ДЛЯ МОЛОДІ У СЕРПНІ?
ЩО ЦІКАВОГО ДЛЯ МОЛОДІ У СЕРПНІ?

#БУРрекомендує непроґав можливості

burchyk
burchyk
19.08.2022
Пітчинг проєктів в рамках БУР ΛАБ
Пітчинг проєктів в рамках БУР ΛАБ

Маєш ідею проєкту та вмотивовану команду? Гайда заповнювати заявку! БУР ЛАБ — це можливість отримати фінансування та прокачати навики проєктного менеджменту!

burchyk
burchyk
18.08.2022