Організуй БУР-табір чи БУРчик у своїй громаді. Допоможи підготуватись до зими!

Зима близько… І ти можеш допомогти до неї підготуватись 😏

Адже зараз перед холодами найбільш незахищені ті, кому довелось покинути свої домівки через війну або ті, чиї будинки постраждали під час воєнних дій. Давай разом з нами реалізовувати волонтерські будівельні акції БУРчик: відновлювати зруйновану інфраструктуру, відновлювати житло, ремонтувати домівки для тих, хто втратив свої або вимушенний був поїхати та створювати молодіжні простри у громаді!

То що робити?

Читай далі 👇

«Будуємо Україну Разом» оголошує прийом заявок на БУР-табори та БУРчики. Тобто ти зможеш організувати у своїй громаді ці волонтерські активності за нашої підтримки.

Що це таке?

❤️ БУРчик – це 1-2-денна локальна волонтерська акція взаємодопомоги та добросусідства. На одному об'єкті можна організувати кілька БУРчиків.

❤️ БУР-табір – це волонтерський будівничий табір, який залучає учасників з усієї країни. Може складатись із кількох заїздів. Один заїзд зазвичай триває 7-10 днів. Більше читай тут.

Та ми не просто відбудовуємо зруйновану інфраструктури. Наше завдання через волонтерство розвивати молодь.
Адже волонтерство – це можливість відкрити для себе одне одного та Україну.

Перейдемо до деталей 👇

Які вимоги до організаторів?

🔸 Команда min з 3-х людей, які поділяють цінності БУРу. У складі повинен бути хоча б один/одна координатор/ка активності.
🔸 Обов'язковим є залучення майстра для консультацій при підготовці активності та роботи на ній.
🔸 Ідея вирішує певну соц. проблему (зруйнована інфраструктура, відсутність мол. центру, тощо).

🔸 Одна громада може подавати декілька об'єктів.

А що далі?
🔸 визначити об'єкт та бенефіціарів;
🔸 розподілити ролі в команді;
🔸 заповнити заявку (можна подавати кілька об'єктів 😉)
🔸 очікувати на результати відбору (прийдуть на пошту)

Від БУРу ви отримаєте путівник реалізації, менторську підтримку та часткове фінансування витрат. Деталі у заявка (текст у шапці форми прокручується).

👉 Заявка на БУРчик: https://wkf.ms/3BTGRJu
Звернуть увагу на те, що необхідно скласти загальний бюджет проєкту за цим шаблоном: https://cutt.ly/ALrv3gj та прикріпити його до реєстраційної форми.

👉 Заявка на БУР-табір: https://cutt.ly/2Vk9mZw

Період реалізації проєкту: жовтень-грудень 2022

❗️ Важливо! Регіони, з якими співпрацюємо в рамках цього проєкту: Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Запорізька, Житомирська, Одеська, Миколаївська, Дніпропетровська та Полтавська області.

Реченець заповнення для обидвох активностей: 20.10.2022 ❗️

Хто такі БУР?
“Будуємо Україну Разом” (БУР) — це волонтерська ініціатива, яка виникла у 2014 році. Тоді вона мала на меті відновлення будинків, які були зруйновані внаслідок російської військової агресії на Сході України. З часом невелика ініціатива перетворилась на масштабний всеукраїнський рух, що формує нову генерацію відповідальних та проактивних українців, які творять зміни. Тому Будуємо Україну Разом — це не лише про будівництво, а й про творення особистості й руйнування стін між людьми.

інші новини

Розіграш худі. Підсумки
Розіграш худі. Підсумки

Хто молодець? Всі молодці! Дякуємо кожному, хто виділив свій час та написав свою #БУР100 історію. Дякуємо і тим, хто хоч і не знайшов сили на пост, але знайшов їх для того, щоб спільно із нами будувати свою країну та стати частинкою нашої величезної спільноти. В цій статті нумерація існує тільки для структуризації.  Відбирати історії було […]

burchyk
burchyk
21.11.2022
Ярослав Одуло
Ярослав Одуло

Ярослав народився і виріс у Чернігові ー місті, яке він любить понад усе. Нещодавно отримав диплом бакалавра і став фахівцем з комп’ютерної інженерії. До повномасштабного вторгнення хлопець був членом команди ГО “ЕкоМісто”, що займалася розв’язанням проблем довкілля у Чернігові, і брав участь у розвитку БУР осередку. Зараз Ярослав служить у ТрО та продовжує підтримувати БУР […]

burchyk
burchyk
01.11.2022
Де волонтерити разом з БУР у листопаді?
Де волонтерити разом з БУР у листопаді?

Читайте тут про наші плани на листопад і частинку грудня. Де будемо волонерити разом, кому допомагати та ще кілька важливих новин, які вас точно можуть потішити 🥰

burchyk
burchyk
27.10.2022